Iekārtu piegādes pakalpojumi

Iekārtu piegādes pakalpojumi

Izmanto iespēju saņemt iekārtu no servisa uz Tev tuvāko DPD pickup bodi kā arī atsūtīt iekārtu uz servisu!

pb_logo

Taupot mūsu klientu laiku, piedāvājam iespēju no servisa Jūsu iekārtu Jums nogādāt uz jebkuru no gandrīz 100 DPD Pickup bodēm Latvijā. Cena šādai piegādei tikai 3.50EUR Rīgā vai 4.10EUR pārējā Latvijas teritorijā. *Bezmaksas piegāde iespējama, ja iekārtas ražotājs apmaksā tās piegādi no servisa.

Nosacījumi tam ir sekojoši:

  • Piegāde iespējama tikai privātpersonai.
  • Iekārtai jābūt nodotai servisā drošā transportēšanas iepakojumā, izņēmums telefoni, planšetes u.c. mazā gabarīta preces, kam iepakojumu mēs varēsim paši nodrošināt.
  • Maksimālais svars sūtījumam nedrīkst pārsniegt 20kg
  • Pakas garākās malas garums nedrīkst pārsniegt 1m un gabarītu malu kopgarums (garums + platums + platums + augstums + augstums) nedrīkst pārsniegt 2m
  • Klients sūtījumu var saņemt uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
  • Sūtījums ir jāizņem no Pickup bodes 7 kalendāro dienu laikā. Ja tas netiek izdarīts, tad tas tiek atgriezts mums atpakaļ un atkārtota piegāde jau maksās daudz dārgāk.
  • https://www.dpd.com/lv/sakums/pickup_paku_bode/pickup_paku_bode_punkti te ir saraksts ar aktuālo PB adresēm un darba laikiem, kā arī klātienē mūsu filiālēs šī informācija arī ir izvietota.
  • DPD veiks piegādi uz noteikto pickup bodi nākošajā darba dienā un tad nosūtīs saņēmējam SMS.
  • Pakalpojums jāapmaksā līdz izsūtīšanai.

Piedāvājam arī uz servisu iekārtu nosūtīt no jebkura DPD Pickup bodes punkta vai no jebkuras adreses Latvijā.
Klientam iekārta ir jāsapako tā, lai transportēšanas laikā tā nevarētu tikt sabojāta. Apkārt iekārtai ir jābūt triecienu absorbējošam pakojamajam materiālam. Iekārta nedrīkst kastē brīvi kustēties, tai ir jābūt nofiksētai. ServiceNet LV neuzņemas saistības, ja iekārta uz servisu tiek nosūtīta neatbilstošā iepakojumā un transportēšanas laikā tā tiek sabojāta.
Cena sūtījumam no Pickup bodes uz servisu ir tikai 3.50EUR Rīgā vai 4.10EUR pārējā Latvijas teritorijā*Bezmaksas piegāde iespējama, ja iekārtas ražotājs apmaksā tās piegādi uz servisu.
Lai nosūtītu iekārtu uz servisu no DPD Pickup bodes, klientam būs jāizdrukā sūtījuma uzlīme un jāpielīmē kastei.

Izmaksas sūtījumiem no jebkuras adreses Latvijā uz servisu un no servisa uz jebkuru adresi Latvijā ir atkarīgas no sūtījuma gabarītiem, svara, saņemšanas adreses un saņēmēja veida (Juridiska persona vai privātpersona). Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu orientējošās sūtīšanas izmaksas!

Jautājumu un neskaidrību gadījumā droši jautājiet palīdzību mūsu klientu apkalpošanas darbiniekiem.